Cypress Hill

pierwsze polskie forum poswięcone grupie Cypress Hill
Dzisiaj jest 18 sie 2018, o 20:49

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Spokojnie panowie :) to nie czas i miejsce zeby sie klocic- no moze nie klucic ale lekko nie rozumiec :) napewno zaraz sobie wszystko wyjasnice :) :wink:

Tytuł:
Awatar użytkownika

crashkid pisze:
ee a podoba wam sie to ze TV zrobilo sobie z tego reality show?? tzn ze na kazdym kanale napierdalaja o tym samym?? bo mnie tak

Z tego wywnioskowa?em ?e Crashowi nie przeszkadza to ?e nadaja o papie?u 24 godziny na dobe (to ironiczne stwierdzenie:"...podoba wam sie?(...) bo mnie TAK")
Erbi pisze:
wolalbys zeby puscili tylko informacje w wiadomosciach i maly reportaz miedzy pustymi serialami, nie zmieniajac praktycznie ramowki?

Studiuj?c natomiast twoja wypowied? doszed?em do konkluzji, i? wcale lub te? nie do ko?ca zrozumia?es wypowied? Crasha i jego, nazwa? bym to wr?cz ?artobliwego, zakoczenia. Wydawa?o mi te? si? ?e zdenerwowa? ci? ?w niezrozumiany fakt i? Crashowi "przeszkadza", ?e nadaja swoisty "reality show" ze ?mierci tak wybitnej persony jaka bez watpienia by? (lub nawet jest- bo ?yje w naszych sercach) Jan Pawe? II.

Jak czegos niezrozumia?em lub przeinaczy?em w?asciwy stan rzeczy to najmocniej przepraszam. Nauka i ostatnie tragiczne wydarzenia wyra?nie odcise?y pietno na mojej psychice i nie mog? zbyt trze?wo my?le?.

Tytuł:
Awatar użytkownika

o ja xD nei no hhe teraz zem to JA pierdolna w jednym miejscy niezla gafe :/
zamiast tego -->

crashkid pisze:
napierdalaja o tym samym?? Wink bo mnie tak Cool

mialo byc NIE :/
ehh niewiem o czym ja w tym momencie mysallem...

a co do wypowiedzi to tak....
zgadzam sie ze powinni puszczac programy o papierzu bo wiele mozna sie z nich dowiedziec!!! ale....
wlasnie ale..... zeby puszczali te programy na jakis 2/3 kanalach!!
a nie jak to bylo w niedziele np ze przez caly dzien na wszystkich kanalach polskich lecialy rozne reportaze o papiezu + jakies doniesienia z Watykanu od reporterow.... to stawalo sie DLA MNEI troche takie hmm nasile dawane i takze wymuszajace!!
niekotrzy sa tez zasmuceni tym wszystkim ale np chcieli by sobie odpoczac i obejzec jakis film chociazby obyczajowy czy jakis tam!! podaje przyklad ;)

(\_/)
(O.o) copy the bunny into your sig
( ><) help him achieve world domination

"Bez gwiazdy, nie ma jazdy"

Tytuł:
Awatar użytkownika

A ja zaja?em si? interpretacj?.. hehe :-D

Mimo wszystko uwazam i? bardzo dobrze ?e w telewizji puszczali wszystko co sie da?o o papie?u. Mnie to nie przeszkadza bo i tak nie ogladam telewizji a jak co to mam HBO a tam nie zaprzestali emisji (tylko w sobot?). Uwazam ze Karolowi, jak nie papie?owi to jako wybitnemu obywatelowi Polski, nale?y sie te 2-3 dni oderwania od kolorowej papki telewizyjnej.

Tytuł:
Awatar użytkownika

Papie? zmar? i wiadomo, ?e wszystkich ta informacja dotkn?a w jakim? stopniu... Wkurwia mnie natomiast robienie z tego wielkiego halo ! Osoby, kt?re naprawd? dotkn?a ?mier? papie?a nie afiszuj? si? z tym ! B?l nosz? w sobie a nie pokazuj? to ca?emu ?wiatu ! Rzyga? mi si? chce jak widz? t? ca?? ob?ud? w TV, w necie i w opisach na gg... Tak wszyscy teraz p?acz?, ?wieczki w opisach na gg wstawiaj?... A w sobot? i tak p?jd? chla? i na imprezy ! Ob?udzie i robieniu "Reality Show" i "b?lu na pokaz" stanowczo m?wi? NIE !!! A w dzisiejszej Wyborczej nekrolog na p? strony podpisany przez A. Leppera, w pi?tek Kwa?niewski b?dzie pierdoli? k?amstwa same na pogrzebie ! To jest CHORE !!!!

Tytuł:
Awatar użytkownika

filoon: Mimo to symbolika jest czym? dobrym, dla mnie chore jest jak kto? to robi 'bo tak robi? wszyscy' albo 'bo tak kazali'. Ja mam jak wida? ?wieczke w podpisie, mimo to ?e czuje b?l w sercu i nie potrzebuje si? z tym afiszowa? to uwa?am, ?e taki skromny symbol nikomu krzywdy nie robi a i szacunek wyra?a. tyle. pzdr

Tytuł:
Awatar użytkownika

filoon pisze:
Rzyga? mi si? chce jak widz? t? ca?? ob?ud? w TV, w necie i w opisach na gg...

Dok?adnie mnie nosi jak takie cos widze i mysle tak samo jak ty jesli ktos naprawde ubolewa nad jego smiercia to ma to w sobie w sercu i niechwali sie tym na oko?o co ta osoba chce w tem sposob pokazac co chce udowodnic beznadziejne poprostu.Jesli tak bardzo jest tym za?amany ze Papie? odszed? to niech sie idzie modli? do ko?cio?a a nie na gg zali sie wszystkim jak bardzo jes przygnebiony.

Tytuł:
Awatar użytkownika

mi sie bardzo podoba to co teraz sie dzieje w tv, zadnych reklam, czujesz sie spokojny, wokol ciebie harmonia refleksja, Papieza mozna ogladac dlugo i czesto ;-) jak kultowy film, warto sie wylaczyc.. na te kilka dni, mozna nawet zmienic siebie..

zycie bez reklam byloby swietne.. a wiekszosc gowniarzy twierdzi ze nie mogliby zyc w latach 30-40, bo by nie mieli ojejju komputerka i MTV.. kiedys ludzie byli madrzejsi (zyciowo, duchowo).. chociaz ten tydzien moznaby poswiecic refleksjom..

Pok?j

.."So many, come and go in this lifetime that you serve
Faces change, liscenses' everywhere you turn
Gangsta's become blinded, visions become blurred
Learned to stay alive to the real side of the curb.."

B-Real

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nie wnikam w to jak jest w rzeczywisto?ci... Post napsia?em og?lnikowo. Wiem doskonale, ?e s? osoby, kt?re naprawd? to boli i nie mam nic przeciwko temu. Denerwuje mnie robienie sobie ze ?mierci Papie?a kampanii wyborczej i ob?udne pisanie czego?, czego w rzeczywisto?ci si? nie czuje... Prezydent Kwa?niewski jak zwykle robie wszystko to, co zostanie dobrze odebrane przez spo?ecze?stwo... M?wi, robi i my?li zupe?nie co innego ! I tak jest w wi?kszo?ci przypadk?w... Mn?stwo os?b w gruncie ma to wszystko gdzie? ale udaje i pozuje na kogo? innego !

EDIT

Najlepiej wog?le TV nie w??cza?... niezaleznie czy Papie? umar? czy nie... Wiem, ?e w dzisiejszych czasach telewizja jest nieod??czn? cz?sci? naszego ?ycia, ale pomy?lcie ile moznaby zrobi? gdyby nie to pierdolone pud?o :)

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
Denerwuje mnie robienie sobie ze ?mierci Papie?a kampanii wyborczej i ob?udne pisanie czego?, czego w rzeczywisto?ci si? nie czuje... Prezydent Kwa?niewski jak zwykle robie wszystko to, co zostanie dobrze odebrane przez spo?ecze?stwo... M?wi, robi i my?li zupe?nie co innego ! I tak jest w wi?kszo?ci przypadk?w... Mn?stwo os?b w gruncie ma to wszystko gdzie? ale udaje i pozuje na kogo? innego !

masz racje filoon, ale taka jest polityka.. czyli falszywa i pozbawiona skrupulow.

Pok?j.

.."So many, come and go in this lifetime that you serve
Faces change, liscenses' everywhere you turn
Gangsta's become blinded, visions become blurred
Learned to stay alive to the real side of the curb.."

B-Real

Ostatnio zmieniony 5 kwie 2005, o 21:28 przez Shark-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Awatar użytkownika

filoon pisze:
Wiem doskonale, ?e s? osoby, kt?re naprawd? to boli i nie mam nic przeciwko temu. Denerwuje mnie robienie sobie ze ?mierci Papie?a kampanii wyborczej i ob?udne pisanie czego?, czego w rzeczywisto?ci si? nie czuje... Prezydent Kwa?niewski jak zwykle robie wszystko to, co zostanie dobrze odebrane przez spo?ecze?stwo... M?wi, robi i my?li zupe?nie co innego ! I tak jest w wi?kszo?ci przypadk?w... Mn?stwo os?b w gruncie ma to wszystko gdzie? ale udaje i pozuje na kogo? innego !

zgadzam sie z tym, co napisales, bo tak faktycznie jest, wszyscy wiedza jaki jest Kwasniewski i jego otoczenie, wiedza jacy sa inni ludzie, ktorzy maja prawo glosu w tym [czy chociazby innym] kraju, malo tego, ci ludzie ktorzy o tym wiedza i ktorzy zyja zwykla codziennoscia czesto sa tak samo obludni i tak samo zakrzywieni [prosze tylko wziasc pod uwage skale i mozliwosc], taki jest system, ktory od wiekow na nas zeruje...

Tytuł:
Awatar użytkownika

Ja tez tak mysle-patrzcie ile teraz jest nagle wiernych-np dzisiaj na placu Pilsudskiego bylo okolo 300 tys ludzi-to dobrze ale akurat teraz kiedy papiez nam umarl-szkoda ze musi sie stac jakas tragedia zeby ludzie ze soba zyli w zgodzi np-kibice Wisly i Cracovi :) :wink:

Tytuł:
Awatar użytkownika

pucek pisze:
zyli w zgodzi np-kibice Wisly i Cracovi

hehe ja cos czuje ze za 2/3tyg dalej se mordy lyse paly obija ;)
dres to dres zero muzgu KTOS krzykna "Papiez w ciezkim stanie" lysa pala przefiltrowala ta trudna wypowiedz 68 razy i pomyslala "to cos waznego chyba" i juz ;) jak sie nei lubili tak dalej sie nienawidza jak narazie to jest to na pokaz niema bata ;)

(\_/)
(O.o) copy the bunny into your sig
( ><) help him achieve world domination

"Bez gwiazdy, nie ma jazdy"

Tytuł:
Awatar użytkownika

crashkid pisze:
dres to dres zero muzgu

dobra juz przegia??s... ja rozumiem ?e mo?na nie tolerowac jakiejs nazwijmy to subkultury ale ty popadasz w lekka paranoj?... ja pare ?adnych lat smiga?em z "?ys? pa??" w drechach przez osiedle i co? nie mam m?zgu (albo "muzgu" jak to napisa?e?)?.. tak wszystko uog?lniasz ?e nawet twoje " ;-) " tu nie pomagaj?.. czy jaki? "z?y pan" w dresie skrzywdzi? cie psychicznie za m?odu ?e teraz bijesz nienawisca do kogo? kto pomyka w dresie?
Jak by?em w sobot? kosciele pomodlic sie za papie?a to widzia?em wielu "drech?w" z autentycznymi ?zami w oczach.. i co robia to na pokaz bo to "co? wa?nego chyba"?.. bo ja uwazam inaczej.
Pozatym chyba na ?adnym meczu w ?yciu nie by?e?... wcale nie przewa?aj? "drechy" ale "normalni" ludzie (ludzie kt?rzy naprawde kochaj? sw?j klub).. Pewnie ?e znajd? si? kibole kt?rzy na mecz przychodza si? troch? ponapierdala? i podemolowa? ale nie w tym rzecz..
Dla mnie mi?y i choc taki gest przyja?ni miedzy zwasnionymi klubami.. to du?y krok w odpowiednia stron?.

Jedziesz tak dres?w to pojed? i mnie bo ja zaczyna?em od tej "subkultury"

Sorry za offtop ale musia?em

Tytuł:
Awatar użytkownika

Cytuj:
W czwartek 07.04 ustawiamy znicze na dlugosci wszystkich ulic Jana Pawla II w Polsce.

Zaczynamy o 21.00 i trwamy razem do 21.37.

nie wiem kto to wymyslil, ale ja z tym jestem...

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00