Cypress Hill

pierwsze polskie forum poswięcone grupie Cypress Hill
Dzisiaj jest 21 sie 2019, o 10:27

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Gall Anonimos pisze:
i domnie z jakims bulwersem ze zostali poinformowani ze posiadam przy sobie narkotyki

ktos cie bezczelnie sprzeda?.. zastan?w sie komu m?wi?e? ?e idziesz po stuff.. nast?pym razem mo?e nie byc tak r?owo..

Tytuł: ojojoj!

Niekoniecznie sprzeda?. Twojego dila kr?c? par?wki i potrzebuj? ?wiadk?w w sprawie. Szukaj? takich co si? zesraj?, i wyp?acz? wszystko z najmniejszymi szczeg?ami. Widocznie by?e? spokojny i uprzejmy (pewnie i trze?wy) to ci? zostawili w spokoju.
Przeszed?em wiele rewizji i przes?ucha?, i wniosek taki, ?e jak jest uprzejmo?? i wr?cz pomoc przy przeszukaniu to puszczaj? od razu.

- Dzie? dobry!
-dzie?dobry
- dokumenty poprosz?
- ale? prosz? uprzejmie (daje dokumenty)
- dzi?kuj?
- prosz? wyj?? wszystko z kieszeni, zdj?? plecak
- (zdejmuj? plecak, wyjmuj? z kieszeni bibeloty, wywracam kieszenie na zewn?trz, opru?niam dalej, w rozs?dnie szybkim tempie)
- Dobrze, dobrze (oddaje dokumenty) to wszystko, dowidzenia
- dowidzenia (grr do niespotkania)

Tak si? ko?czy?y wszystkie przygodne spotkania. Acha i niejednokrotnie mieliby mnie za co posadzi?. Ale g?upi ma szcz?cie ...

Przyomnia?a mi si? inna akcja:

Chcia?em nawr?ci? na skrzy?owaniu. Wyb?r: albo dojecha? do ko?ca ci?g?ej linii albo zawija? loda od razu i szybko. Wariant drugi zaowocowa? piskiem opon auta za mn?, fart chcia? ?e za samochodem kt?ry za mn? chamowa? jecha?a cywilna pol?wka z dwoma par?wami na pok?adzie. Jak tylko us?ysza?em huk zacz??em ucieka?, jednak nie zd??y?em pu?ci? sprz?g?a do ko?ca, a tu przed mach? policjant z wspomnianej pol?wki wymachuje ?apskami. Gamonie rozbili s?u?bowy samoch?d na czyim? kufrze. Sko?czy?o si? tym ?e dosta?em mandola na 50 PLN. Wszystko sko?czy?o si? wi?c dobrze! Tajniaki zdemaskowane, a pacjent kt?ry we mnie nie wjecha?, nie przeszed? testu na alkomacie.
Dwie pieczenie na jednym ogniu, bo pijanych kierowc?w nie toleruj? jeszcze bardziej ni? tajniak?w.

Genisis - 1:12
"I have given you all the seed bearing plants on earth to use "

Tytuł:
Awatar użytkownika

Fakt moze mysleli tak jak m?wisz ze podbija a mi kolana zagraja i zaczne sypac,ale zkad by znali m?j adres????

Ja juz w 98% wiem kto sypie.Jebany spo?eczniak sprzeda? mnie jakie? 1,5 miecha temu nauczycielce ze siedzia?em zbabiony na lekcji,wtedy mu to odpusci?em ale teraz jak bede pewien ze to on (a raczej tak jest) to mu napewno nieprzepuszcze bedzie mia? ch?opaczek po?amane paluszki w obu raczkach.
Ostatnio w mojej szkole powineli 3 dil?w z tego u 2 bra?em st?ff.Co sie dzieje na tym swiecie doczego to dosz?o :x
Takrze ch?opaki uwazajcie spo?eczniaki sa w?r?d nas.

Tytuł:
Awatar użytkownika

A gdzie w kodeksie masz notatke o satanistycznych tresciach?? Niech na okladce bedzie pietnascie pentagramow i napis "666 i fajnie jest" to i tak nie maja prawa ci zabrac... Mozna do odp. karnej pociagnac jedynie za faszystowskie tresci... Co i tak jest bzdura skoro w Polsce wydali w koncu Mein Kampf...

http://WWW.HARDLOUNGE.BLOGSPOT.COM

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+01:00