Cypress Hill

pierwsze polskie forum poswięcone grupie Cypress Hill
Dzisiaj jest 19 paź 2019, o 18:10

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Awatar użytkownika

Lord_PingvinooS pisze:
przeszukanie...u ka?dego znajduj?jedn? zapa?k?

hahahahaha, ja nie wytrzyma?em :) ale rotfl

jenni: Twoja historia tez extra ;] grunt ze sie nie skonczylo jakimis nieprzyjemnosciami (kazdy ponad kazdym?)

Tytuł:

pozwolicie ze wkleje fragment kawalka Duze Pe" Wiadomosc",....jakze dobrze ukazuje ona sytuacje na polskich osiedlach takze jesli chodzi o sprawe policji...

Coraz s?abiej sobie radz? z nienawi?ci? podw?rz
Temperatur? miejsc, kt?re dzi? s? w ogniu
Kiedy? agresji by?o mniej, a dzi? to odruch
Porywa bloki, jak zbudzony iskr? podmuch
Wynosi odium, na podium, bo ?ycie
?atwiej da? z?u, ni? dobru, widzicie
Bycie z?ym robi si? strasznie modne
Je?eli tutaj mieszkasz, to znasz ten problem
Dzieciaki rozmieniaj? tu na drobne przysz?o??
Postanawiaj? bra? na ?wiecie odwet my?l?c,
?e s? tu z misj?, ?e niszcz? system
A kt?ry z nich potrafi poda? jego definicj?
Krzycz? "jeba? policj?", krzycz? najg?o?niej
Dwunastolatki z dobrych dom?w, co z nich wyro?nie
Doradzam po?piech, nim te miejsca si? spal?
Jak Pink Floyd, czy kto? tu jest, halo

Postarajcie odniesc swoje doswiadczenia do tego fragmentu..podejrzewam ze jesli kilka osob ktore zostana trafione tym co jest tu zawarte....Wiem ze jest pare osob o ktorych jest mowa w tym kawalku...chodzi o to ze jest to tekst o nich....

"sprawdz ten rynek kazdy chce byc hustla
tylko z czym ? jesli co drugi to kastrat"
Lemon
"ja nie mysle co mowie ja mowie co mysle
talent daje iskre samoistnie zablysne" P

Tytuł:
Awatar użytkownika

hmm, jak mia?em 12 lat to nie mia?em z policja do czynienia, takze nie mia?em ich za co nienawidzi?, teraz troche to uleg?o zmianie

Tytuł:
Awatar użytkownika

machine pisze:
hmm, jak mia?em 12 lat to nie mia?em z policja do czynienia, takze nie mia?em ich za co nienawidzi?, teraz troche to uleg?o zmianie

To opisz machine jak?? sytuacje przez kt?r? twoje zdanie o funkcjonariuszach organu scigania si? zmieni?o...

Obrazek

Tytuł:
Awatar użytkownika

og?lnie to troche by sie uzbiera?o, chyba najbardziej na mnie sie odbi?a akcja jak mnie chcieli sku? ale sie nie da?em (no kurde zeby skuwa? ludzi bo zamiast trzyma? reke na wierzchu k?adziesz ja na kolanie?), jak m?j kumpel siedzia? 24 za to ze chcia? z?apa? przestepce, jak na przes?uchaniu (w charakterze swiadka) zosta?em potraktowany jak przestepca, i jak dw?ch policjant?w niemi?osiernie zla?o ze 100 ludzi, w tym duzo os?b kt?rych zna?em na meczu bo... siedzieli na sektorze z kt?rego kto? rzuci? kamie? i wywi?za?a sie awantura, ale policje to jebie czy tam siedzi matka z dzieckiem czy chuligan, wszyscy tacy sami, scierwo.....

i dodatkowo za pamietne akcje w s?upsku, poznaniu itp

Tytuł:
Awatar użytkownika

machine pisze:
jenni: Twoja historia tez extra ;] grunt ze sie nie skonczylo jakimis nieprzyjemnosciami (kazdy ponad kazdym?)

no c? , tym razem nie b?d? narzeka? ,?e ?le wykonali swoj? prace bo wysz?o to zdecydowanie na nasz? korzy?? 8) najwi?kszego schiza mieli?my ,?e zadzwoni? p?niej do kole?anki , kt?ra zg?asza?a wezwanie .Ale...nic takiego si? nie sta?o :)

Tytuł:
Awatar użytkownika

Mieszkam ko?o Wy?szej Szko?y Biznesu w NS, a jakie? 100 m ode mnie znajduj? si? ***** akademiki pewnej nocy ok 22 00 siedz?c z kumplami obok mojego domu ujrzali?my pal?ce gume czerwone mondeo , samoch?d ruszy?. Za chwile zaczyna go ?ciga? kabaryna ( poltek ), co dziwne pa?y stawaj? w poprzek przed mondeo i wysiadaj? , ale studenci nie chc? wysiada? ............ my si? ju? ?miejemy zkumplami ......... po 3 sekundach pa?y wyci?gaj? kolesi na zewn?trz i uderzaj? nimi o maske. 1 kolesiowi posz?a farba z nosa W tym momencie m?j niepe?noletni kumpel zapala papierosa.. :) Jeden z zielonych nas dostrzega i si? do nas dopierdala no to m?j kumpel zaczyna do niego kurwowa? . Studenci przera?eni wsiadaj? dobrowolnie do poltka, ale pa?y m?wi?c ?e jest ju? cisza nocna 22 02 wzywaj? posi?ki i zabieraj? nas wszystkich( spod mojego domu :D ) Przed komisariatem wysiadamy a tu cwaniaki m?wi? ?eby?my spierdalali. No to poszli?my . Ale za chwile ci sami kolesie podje?d?aj? i nas znowu zgarniaj? . No to znowu kurwujemy, wchodzimy na posterunek a ci znowu ka?? nam spierdala? :) no to si? wkurwili?my kumpel opierdoli? policjanta i kaza? nas podwie?? do domu hehe bo jest ju? 23 30 ,,,,,,,,,, policjant wykona? polecenie .......

peace :)

Tytuł:
Awatar użytkownika

Buhahaha... Ale jaja... I to jest w?a?nie obraz naszych kochanych przeinteligentnych funkcjonariuszy organu scigania...

Obrazek

Tytuł:

pewnego razu jezdzilem na deskorolce wraz z kolega (k****t, pozdrawiam) na naszej supertajnej miejscowce, a tu nagle nadjezdza niebieskie mondeo policyjne, wysiada jeden gliniarz, na oko 25-30 lat i idzie do nas szybkim zdecydowanym krokiem. "wyjebie nas?" pytam kolegi. a pies podchodzi i moiwi do mnie "ooo koledzy deskorolkarze, no ladnie,ladnie. pozyczcie buty to ja wam pokaze jak sie jezdzi". ja sie usmiechnalem i mowie do koelgi "ty moze lepiej nie bo sie zabije i bedziemy jeego zonie rente placic do konca zycia" na co k. "moze jakis pijany jest czy na jakis prochach" No ale nic, zdjalem buty, pies je zalozyl, polozyl noge na desce i.... pierdolnal pieknego kickflipa ;) my tam stoimy i yyyy yyyy a pies do mnie "bo ty tego kicka zle kopales, noga musi wyjsc za deske" zdjal buty, zlozyl swoje pozegnal sie i poszedl. minelo 15 min zanim wyszlismy z oslupienia.
Od tej pory wychodzi mi kickflip ;) niestety goscio juz sie nigdy tam nie pojawil ;]
pozdro ;]

Tytuł:
Awatar użytkownika

hehe, widac nawet w policji zdaza sie spotkac zioma ;)

Tytuł:

Taka historyjka:

Pa?dziernikowe popo?udnie, wszystkie przykryte miejsca zaj?te nie ma gdzie pali?.
Zaj?li?my lokum pod balkonem w bloku. Bul bul pare kolejek z wodnej "b?bki" i wtem pojawia si? zgred kt?ry usi?uje nas powstrzyma? przed ucieczk?. Oczywi?cie jeden staruch kontra 3 narkoman?w po za?yciu dzia?ki :) nie mia? szans ale zd??y? z?apa? tylko mnie za r?kaw kurtki i opierdala: Nie macie lepszych miejsc !? Ja widzia?em, tamten niski ju? wzi?? szklanki (wszyscy os?upieli pacjent my?la? ?e pijemy) co?tam o melinach pod jego balkonem i ... Policja ju? jedzie. No to w nogi ubiegli?my ze 20 metr?w i zobaczyli?my radiow?z. Zmiana kierunku w najwredniejsze chaszcze. Gnali?my jak poparzeni. Us?yszeli?my dzwi?k syreny (taki szybki - jeste?my) i ?miech kilkuy os?b
na szcz?cie byli?my daleko.

Nie jest to mo?e ?mieszne ale da?o do my?lenia. Te kurwy s? szybkie (szczeg?lnie w nocy) Trzeba zawija? loda jak tylko si? robi ciep?o.

Pozdrawiam wszystkich kt?rym uda?o si? zwia? !

Tytuł: Re
Awatar użytkownika

Psy mnie dzi? spisa?y za w??cz?gostwo,a sta?em sobie i kulturalnie czkea?em na kumpla s?uchaj?c discmana.
Chcieli ?eby im pokaza? co s?ucham,pokaza?em im pude?ko Los Grandes Exitos en Espanol,potem chcieli zobaczy? p?ytk?.
KURWA!Zobaczyli 3 czaszki(2 na CDku,jedn? na ok?adce),zajebali mi p?yt?,i wypisali mi mandat na wys. 300z? z hakiem za posiadania satanistycznych tre?ci!!!
Nie ma chuja,odwo?am si?!!! :x :x :x
Jebane kurwy!!!

Tytuł:
Awatar użytkownika

buahaha... bezpodstawne zatrzymanie mienia w wykonaniu funkcjonariuszy.. odwo?uj sie odwo?uj.. wyjeb jeszcze bajeczke ?e ta p?ytka by?a kolegi i w?asnie szed?e? j? odnie?c i jak ci funkcjonariusze j? zabrali to kolega poni?s? ci?zkie straty moralne :-D

Tytuł: Re
Awatar użytkownika

Hm...
Bezpodstawne 8) mo?? da si? wyrwa? troch? sa?aty :o

Tytuł:
Awatar użytkownika

Nawet je?eli ok?adka nosi?a znamiona "satanistyczne" ;-) to bez uprzedniego sprawdzenia tre?ci i zawarto?ci merytorycznych p?yty jej konfiskacja jest zupe?nie pozbawiona podstaw prawnych :-D

pozatym moim zdaniem podali tez idiotyczny pow?d- w??cz?gostwo

Masz pe?ne prawo odwo?ywac sie od decyzji gliniarzy i rz?da? zwrotu p?yty oraz ewentualnych dodatkowych korzy?ci materialnych ;-)
Skup sie jednak na p?ytce i na mandacie a ewentualny dodatkowy hajs potraktuj jako bonus :-D

postaram sie wyszuka? paragrafy do kt?rych mo?esz sie odwo?ywac :-D

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00