Cypress Hill

pierwsze polskie forum poswięcone grupie Cypress Hill
Dzisiaj jest 22 wrz 2019, o 06:33

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Moj? naj?mieszniejsz? akcja za szkie?ami by?a chyba ta jak siedzieli?my z wiar? w parku w mie?cie na ?awce 3maj?c nogi na miejscu przeznaczonym do siedzenia i dupe na oparciu... nagle zupe?nie tajniacko (jak to oni lubi?:P) z za drzewka wy?onili si? funkcjonariusze organu ?cigania i podeszli do nas... kazali nam zgasi? ?miki i zdj?c nogi z ?awki bo w ten spos?b j? niszczymy... na pytanie''dlaczego?'' jeden z nich odpowiedzia? :'' dlatego bo m?j ojciec malowa? te ?awki...'' W tym momencie my byli?my zlani ze ?miechu a oni jak zwykle tylko nas spisali i poszli si? dalej opierdala?... ?mieszni ludzie.... kiedy? jeszcze dopisze jak PM (straz miejska) goni?a mnie ''lanosem'' po dzielnicy... PZDR 4 ALL

Tytuł:
Awatar użytkownika

:>>>>>>>>>

pierwszy raz spotykam sie zeby nazywa? policje "szkie?ami", duze grono os?b mysla?o ze chodzi o lufki, dlatego chcia?em zeby bylo w M. Locos, nieporozumienie ;]

ten temat niech bedzie, ale mam nadzieje ze pamietacie ze dyskusje o problemach z policja prowadzimy w 997, a tutaj czekamy na jakies smieszne sytuacje, akcje ;]

---------------------

btw policja zawsze wychodzi zza krzak?w ;] z tego jest najwi?kszy brecht ;], czasem potrafi siedziec w krzakach i sluchac 10 minut zanim wyjda niczym jakis zwierz :)

Tytuł:

Przeciez policja jest porownywana do ?win,a swinie to zwierzeta, wiec poluja niczym zwierzeta, haha tylko ze swinie nie poluja a sie opierdalaja :)

Tytuł:
Awatar użytkownika

Z polsk? policja to jest tak ?e jak juz co? robi? (ale ?adko) to wszystko pierdol?.... ok niech sobie pilnuja meczy ale ?eby odrazu za robienie gnoju na stadionie zabija?...??????:/ Bo nie wierze w t? ''pomy?k?'' z nabojami... Nawet 5-letnie umie odr?nic ci?zki nab?j kt?ry mo?e zabi? od gumowego lekkiego g?wna kt?rym suki zwykle si? bawi?... popierdolona wiara... ale przypominam ze ten temat jest o ''smiesznych przypa?ach'' z sukami... PZDR 4 ALL

Obrazek

Tytuł:

jakze wspanialy..inteligentny ....poszerzajacy nasza opinie na temat policji topic...mnie nie smieszy ni chuja przyklad DeJota...nie wiem moze mam zjebane poczucie humoru.....juz chyba lepiej bylo by zapodac topic o smiesznych sytuacjach z zycia ..a nie tylko zwiazanych z policja....

"sprawdz ten rynek kazdy chce byc hustla
tylko z czym ? jesli co drugi to kastrat"
Lemon
"ja nie mysle co mowie ja mowie co mysle
talent daje iskre samoistnie zablysne" P

Tytuł:
Awatar użytkownika

lemon pisze:
jakze wspanialy..inteligentny ....poszerzajacy nasza opinie na temat policji topic...mnie nie smieszy ni chuja przyklad DeJota...nie wiem moze mam zjebane poczucie humoru.....juz chyba lepiej bylo by zapodac topic o smiesznych sytuacjach z zycia ..a nie tylko zwiazanych z policja....

a mnie na przyklad smieszy, ze Ciebie nic nie smieszy, czyzby twoje zycie bylo przepelnione smutkiem, gorycza..? Z czego Ty - lemon lubisz sie smiac, porozmawiajmy o tym ;-) Joke.

.."So many, come and go in this lifetime that you serve
Faces change, liscenses' everywhere you turn
Gangsta's become blinded, visions become blurred
Learned to stay alive to the real side of the curb.."

B-Real

Tytuł:

a wiesz dlaczego mnie nie smieszy ta sytuacja??....bo jest cholernie standardowa....takich sytuacji mialem dziesiatki...moze was smieszy ze podchodza do was policjanci i spisuja was...a wy kurwa pozniej sie smiejecie ze niby tacy debile z nich....ale skoro to jest topic o smiesznych sytuacjach z policja to sie wypowiem...gangsterowal sobie raz typek....podbilo do niego dwoch mundurowych...przy kolezkach chcial przykozaczyc...tak wiec jebnal tekscik..."HWDP"....dostal taki wpierdol ze teraz gdy widzi niebieski mundur schyla leb....strach panowie ??....smieszne no nie ....boki zrywac ....buahahahah.....szaaa....

zostawie przy tym slad jak czarny marker"

Duze Pe

Lemon

Tytuł:
Awatar użytkownika

?ee a ja myslalem ze smieszny jest fakt wyskakiwania glin zza krzakow, ja na przyklad jechalem raz z kumplem samochodem, jedziemy przez jakies pola, wioski.. i nagle z lasu wychodzi dwoch policjantow, z ktorych jeden zapinal rozporek, radjowozu nie widzialem w okolicy.. hmm.. :-D

.."So many, come and go in this lifetime that you serve
Faces change, liscenses' everywhere you turn
Gangsta's become blinded, visions become blurred
Learned to stay alive to the real side of the curb.."

B-Real

Tytuł:

no patrz ten przyklad lekko mnie rozsmieszyl....ale przyklad z wyskakiwanie z krzakow jest tak samo przejedzony jak przyklad wyskakiwania z lisci Meza...ja jadac kiedys widzialem jak pewnien dobrze znany mi policjant wciaga bialko....ogolnie pierwsza rzecz jaka nasunela mi sie na mysl...hmm....policja tez ludzie :)...;)...

zostawie przy tym slad jak czarny marker"

Duze Pe

Lemon

Tytuł:
Awatar użytkownika

mia?am tak? jedn? ciekaw? akcje...
w ciep?? czerwcow? noc zrobili?my sobie ze znajomymi ognisko za miastem . po p?nocy kolega kt?ry by? samochodem stwierdzi?, ?e musi go przewietrzy? :wink: i pojechali?my na ma?a przeja?d?ke z jeszcze drugim kumplem i dwiema kole?ankami. jedziemy sobie drog? wsr?d p?l :) gadamy, ?piewamy, wyg?upiamy si?... nagle zaje?dza nam droge radiow?z na sygnale, wyskakuj? kolesie w kominiarkach,otaczaj? auto celuj?c do nas... wyci?gn?li z auta kumpli ,wepchn?li do swojego i ... po prostu odjechali. zrobi?o si? strasznie cicho bo z przera?enia nie by?y?my w stanie wym?wi? s?owa. jedna z kole?anek , kt?ra mia?a przy sobie telefon zadzwoni?a na ... policje (!!) p?acz?c do s?uchawki , ?e policjanci (!!) porwali nam koleg?w. pani dy?urna kaza?a sobie wyt?umaczy? gdzie jeste?my i... czeka? !!Wybieg?y?my szybko z auta, po kilkunastu metrach postanowi?y?my si? gdzie? schowa?, wbieg?y?my jakiemu? rolnikowi w pole :wink: i schowa?y?my si? w trawie. le?a?y?my ju? mocno poschizowane nas?uchuj?c. wtedy kole?ance zadzwoni? telefon. jeden z kumpli , kt?rzy zostali przy ognisku : wracajcie do auta , to by? tylko g?upi ?art ... (!!!!!!! )
okaza?o si? , ?e koledzy wpadli na "m?dry" pomys? poschizowania nas w ten spos?b, zrobili sobie napisy na aucie, koguta kupili pono? na allegro , mieli atrapy pistolet?w a sk?d wzi?li te pi?kne stroje to nie wiem :) nie pomy?leli natomiast , ?e a? tak si? przestraszymy i ?e kto? zadzwoni po prawdziw? policje hehe. efekt by? taki ,?e kole?anki p?aka?y jeszcze przez 2 godziny :wink: ja bylam zbyt zbakana i nie za wiele do mnie dociara?o :D a prawdziwa policja przyjecha?a nie wcze?niej ni? po 45 minutach, tym razem to my si? chowali?my w krzakach ;D

Tytuł:
Awatar użytkownika

loooooooooooool :P no to zonka mieliscie niezlego :P hehehe

(\_/)
(O.o) copy the bunny into your sig
( ><) help him achieve world domination

"Bez gwiazdy, nie ma jazdy"

Tytuł:
Awatar użytkownika

DJ tomekk pisze:
na pytanie''dlaczego?'' jeden z nich odpowiedzia? :'' dlatego bo m?j ojciec malowa? te ?awki...''

To wszystko prawda bo by?em przecierz z tob? wtedy... ?winia sie na mnie ?wieci?a jakby zaraz mia?a mi zajeba?...
machine pisze:
pierwszy raz spotykam sie zeby nazywa? policje "szkie?ami
Pozna?ski slang rulz nigga :D

A co do przypa??w z sukami to ciebie m?ody nikt nie pobije...Uchyl? rombka tajemnicy i zdradz? wam nasz plan :

+siadamy w 3ke w parku...kupiwszy wcze?niej niczym nie ?mierdz?cego worka (najlepiej po guzikach czy czym? innym) i nasypawszy we? m?ki (feta jest bezzapachowa - jak m?ka :wink: ), zapa?ki(ka?dy bierze jadn?) i czekolad?...dzwonimy na 997, ?e w takim a takim parku siedz? 4 osoby z workiem fety, i s? niebezpieczni dla otoczenia...
Podje?d?aj? ?winie, dzie? dobry, wbijamy si?do lod?wy....?winie podniecone (w ko?cu znale??i fet?)....przeszukanie...u ka?dego znajduj?jedn? zapa?k? (w tym momencie bankowo kto? nie wytrzyma ze ?miechu...:D)...g?owi? si? co teraz zrobi?...my wyci?gamy czekolad? i zaczynamy wpierdala?...
Pokr?cenie funkcjonariuszy si?gnie zenitu...u?wiadomiwszy ich, ?e to m?ka, lejemy do ko?ca ?ycia...

Co my?licie ?

Tytuł:
Awatar użytkownika

po co zapa?ki?

Tytuł:
Awatar użytkownika

A gdyby? by? policjantem i na przeszukaniu znalaz? by? u ka?dego delikwenta jedn?zapa?k? :D to nie zbarania?by? ...?

El Templo De mi Mente : 7% - kryzys...

Obrazek

Tytuł:
Awatar użytkownika

Lord_PingvinooS pisze:
A gdyby? by? policjantem i na przeszukaniu znalaz? by? u ka?dego delikwenta jedn?zapa?k? :D to nie zbarania?by? ...?

Zbarania?bym i to barsdzo , bnawet teraz sie zdziwi?em

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00