Cypress Hill

pierwsze polskie forum poswięcone grupie Cypress Hill
Dzisiaj jest 19 lis 2018, o 04:08

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Yo!

wlasnie przyszedl listonosz z moim nowiuskim oryginalkiem, i wzialem sie do sluchania, wlasnie skonczylem i napisze co mysle o nowym albumie CH. a wiec po kolei:

Okladka jest ciekawa, ma ten cyprysowy klimat, ale jednak brakuje bobo... mimo to pod wzgeledem technicznym design pierwsza klasa! Tera moze o muzyce:

Another Body Drops

Plytka rozpoczyna sie calkiem niezlym utworkiem, mi szczegolnie sie podoba refren, muzyka jest zywiolowa, jest co posluchac, sen i b niezle sie zaprezentowali

Till Death Comes

Po zajebistym "Another..." przychodzi IMO gorszy utwor, niczym nie zaskakuje, refren ma moze i melodyjny ale charakterem bardziej pasuje do ABBA'y a nie do CH, ogolnie to nudy...

Latin Thugs (feat. Tego Calderon)

Cale szczescie, kiedy juz prawie zasypialem na "Till death comes" obudzil mnie Latin Thugs, bardzo fajna piosenka utrzymana w meksykanskim klimacie, swietny udzial Tego Calderon'a, muzyka tez niezla, szkoda ze to nie Muggs ale i tak jest niezla ;]

Ganja Bus (feat. Damian Marley)

no i to jest to, ten utwor po prostu jest tak zajebisty ze trudno mu cokolwiek zarzucic, swietny jamajski klimat z ktorym genialnie komponuje sie Sen i B-real, Damian Marley tez super wystapil! Jak dla mnie to jedna z najlepszych piosenek na plycie, jak nie zrobia teledysku do niej to sie wkurze :wink:

Busted In The Hood

Na szczescie po swietnym Bus'ie nie zawiodlem sie jak to bylo po 1szym utworku, milo bylo posluchac ciekawej historii, na dodatek B-Real nadawal bardzo wyraznie takze bylo wiadomo o co chodzi, utwor jest utrzymany w troche komicznym klimacie, i bardzo dobrze, bo to co jest w 13 piosence to porazka... ale o tym pozniej

Money

Gdy juz prawie skakalem po "Ganja Bus" i "Busted..." nadszedl niezly "Money" , ma ciekawa muzyke, aczkolwiek troche monotonna, mimo to bylo niezle,

Never Know

Potem nadszedl mroczny utwor przypominajacy klimat Temples Of Boom, a mi szczegolnie sie skojarzyl Boom Biddy Bye Bye... utwor z fajnym tekstem i refrenem ale brakuje to jakiegos elementu... jeszcze nie doszedlem jakiego, dobija troche ;p

Last Laugh (feat. Prodigy and Twin)

To piosenke slyszalem juz wczesniej, jest ona naprawde niezla, chociaz IMO refren za bardzo zlal sie z refrenem, o ile mozna tu wogole mowic o refrenie ;], swietny wystep gosci i B-Real'a

Bong Hit

Utwor ten jakby konczy pierwsza czesc plyty, ktora nie zawiodla, za duzo o tym utworku nie mozna powiedziec, musze sie spalic i jeszcze raz tego posluchac :)

What's Your Number? (feat. Tim Armstrong)

Utwor promujacy plyte, zrobiony moim zdaniem dla kasy i reklamy, troche jednak nie pasuje do plyty, historia tez nie jest taka ciekawa, chociaz fajnie sie slucha, jednak na dluzsza mete nie jest taka super, aha i przynajmniej koniec z ta cenzura z singla :P

Once Again

Ciekawy utworek, fajnie sie slucha, w sumie nic wielkiego ale tylko jedno slowo trafnie opisuje ten utwor: jest "fajny" :) przypomina Kronologik

Number Seven

Kolejny przerywnik Muggs'a, jego klimat, w sumie lepszy od Bong Hit ale, tez sie musze przy tym spalic zeby lepiej chwycic, no i tytul oczywiscie mowi o tym ze jest to 7 plyta CH na ktorej mozemy uslyszec nowe utwory

One Last Cigarette

Kolejna historyjka, ten utwor jest taki dziwny, w sumie nie wiem jakim cudem trafil na ta plyte, juz bym wolal Bang Out (ktorego nie wiem czemu nie ma) nie wiem czy to jest piosenka jak goscia spalilil musze sie zapoznac z tekstem, ale i tak nie jest to nic ciekawego ;p, konczy sie motywem z "Pigs"...

Street Wars

O! A ta piosenka mi sie podoba, ma klimat Temples Of Boom, ale lepiej zrobiona niz "Never Know", dobrze wykonana przez B-Real'a, muzyka to te? plus tej piosenki, ale jednak bardzo tu brakuje Sen Dog'a...

Till Death Do Us Part

To tez jest pozytywna wibracja na tej plycie, ciekawa, z super refrenem, moze troche monotonna, ale to dlatego ze trzeba po prostu poczuc klimat tej piosenki. No i jak poprzednio, brakuje Sen'a, zaczynam sie niepokoic ze stanie sie to co sie stalo po Temples Of Boom.....

Eulogy

Hmm, typowe Outro, nic do plyty nie wnosi, plyta konczy sie slowem "Assasins" :wink: ciekawe :D

Podsumowujac Till Death Do Us Part, jest dobra plytka, nie jest to moze to czego sie ludzie spodziewali, plyta jest inna, mi osobiscie brakuje klimatu Black Sunday... moze na nastepnej Byly oczywiscie lepsze plytki (chociazby IV), jednak naprawde jest co posluchac i warto kupic ta plyte, najlepsze utworki jak dla mnie to "Another Body Drops", "Latin Thugs", "Ganja Bus", "Busted In The Hood", "Street Wars", "Till Death Do us Part", najbardziej zawiodlem sie "One Last Cigarette"...

PEACE!!! (& SUPPORT) :)
machine

Tytuł: latin thugs

ludzie poprostu mnie wbilo w ziemie
powiem tylko tyle

LUDZIE ZAPALCIE BO NADCHODZI ARMAGEDON!!!!!!!!!!!!!!!!!

plyta jest rewelacja jak dla mnie
ekipa sprawna jak nigdy
poprostu bomba

pozdro dla wszystkich

to co kolesie zrobili w latin thugs jest poprostu nieziemskie
!!!

Tytuł: Re: latin thugs
Awatar użytkownika

ottis pisze:
ludzie poprostu mnie wbilo w ziemie
powiem tylko tyle

LUDZIE ZAPALCIE BO NADCHODZI ARMAGEDON!!!!!!!!!!!!!!!!!

plyta jest rewelacja jak dla mnie
ekipa sprawna jak nigdy
poprostu bomba

pozdro dla wszystkich

to co kolesie zrobili w latin thugs jest poprostu nieziemskie
!!!

eee powtarzasz sie :P

(\_/)
(O.o) copy the bunny into your sig
( ><) help him achieve world domination

"Bez gwiazdy, nie ma jazdy"

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]